Вакансії
- Завідувач з адміністративно-господарчої частини – 1 ставка;
- Двірник – 1 ставка;
- Інженер-електронік – 1 ставка
- Сторож – 1 ставка.
Поради для педагогів:
Локдауни та карантинні обмеження вже перетворили формат онлайн-навчання на норму. От тільки як бути певним, що дитина не увімкнула месенджер на фоні й дійсно слухає урок?
Ці поради допоможуть утримати увагу дітей під час онлайн-занять:
– На першому уроці виділіть достатньо часу для пояснення, як користуватись обраною платформою. Завдяки цьому учні рідше відволікатимуться на вирішення технічних проблем в майбутньому.
– Починайте урок нестандартно. Це може бути ребус, в якому зашифрована тема заняття, прохання поділитись настроєм з класом, перегляд короткого відео тощо. Це допоможе дітям відірватися від попередніх занять, а у довгостроковій перспективі – менше запізнюватись на урок.
– Анонсуйте не лише тему уроку, а і його структуру та цілі: наприклад, спочатку буде тест, потім пояснення матеріалу, далі дві практичні вправи та робота в групах.
– Додайте фізичні розминки. Це може бути гімнастика для очей, дихальні вправи або гра “Саймон каже” (учень або вчитель говорить “Саймон каже: присісти” і всі присідають).
– Давайте учням можливість висловитись: поділитись особистими враженнями та думками на тему уроку, працювати у групах та презентувати результат тощо.
– Додайте інтерактиву: онлайн-вікторини, навчальні ігри, перегляд відео із подальшим виконанням завдання по ньому.
– Привернути увагу допоможуть й періодичні прохання написати відповідь на запитання у чат.
(Джерело: Viber-спільнота “Школа-інфо”)
